Випускні вечори в Білій Церкві

В загальноосвітніх школах м. Біла Церква триває  прощання зі школою випускників. Одні готуються до кроку в доросле життя, інші піднімаються на вищу сходинку навчання.

В атмосфері щирості і теплоти проходять урочистості випускних вечорів у школах міста. Найтепліші побажання звучать з уст вчителів та батьків. Кожен чує  на свою адресу багато добрих, гарних слів. За високі досягнення в навчанні учні отримують грамоти та дипломи. Випускники дякують своїм наставникам, дарують вірші та пісні.

Освітня система м. Білої Церкви представлена 25 загальноосвітніми школами. В цьому році після успішної здачі державної підсумкової атестації свідоцтва про базову загальну середню освіту отримають 1530 учнів. З них 74 особи - свідоцтва з відзнакою.

По закінченні свята традиційно фото на згадку.

Миру й добра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здійснення мрій, віри й упевненості в завтрашньому дні.

Опубліковано: 08 червня 2016 року