Відзначення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

25 квітня міський голова Білої Церкви В.Савчук, в рамках проведення заходів у зв’язку із 26-річницею аварії на Чорнобильській АЕС, відвідав учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії, інвалідів І групи - В.Животовського, М.Васьківського, В.Карпенка, висловив їм слова вдячності та вручив подяки міської ради, її виконавчого комітету і матеріальну допомогу.

Адресну грошову допомогу також отримали ще 17 білоцерківців - учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

В заходах щодо відзначення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС також взяли участь представники управління соціального захисту населення міської ради, міських громадських організацій, які опікуються соціальним захистом білоцерківців, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та ін.

Опубліковано: 26 квітня 2012 року