Відзначення родин, в яких народилися двійні та матерів-героїнь з нагоди Міжнародного дня сім’ї та Дня матері

16 травня в м. Біла Церква відбулося урочисте відзначення вісьмох родин, в яких у 2012 році народилися «двійні» та вітання 7-х жінок міста з присвоєнням їм Почесного звання України «Мати-героїня», згідно Указів Президента України від 07.03.2012р. №181/2012 та № 184/2012.

В ході заходу міський голова В.Савчук привітав присутніх батьків з народженням «двійнят», побажав їм та їхнім дітям міцного здоров’я, вручив подяки міської ради та виконавчого комітету і дитячі коляски.

Міський голова також висловив слова вдячності присутнім матерям-героїням за виховання достойних громадян України та вручив їм нагрудні знаки і посвідчення.

Сьогодні в м.Біла Церква проживає 485 багатодітних сімей, в яких виховується 1666 дітей, серед них – 51 сім’я виховує 5 і більше дітей, Почесного звання України «Мати-героїня» загалом удостоєні 77 жінок міста.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 16 травня 2012 року