Відкриття реекспозиції тематичної виставки, присвяченої 25-річниці виводу військ з Республіки Афганістан

14 лютого в м.Біла Церква на базі комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський краєзнавчий музей» (директор–Л.Діденко) відбулося відкриття реекспозиції тематичної виставки, присвяченої 25-річниці виводу військ з Республіки Афганістан «На тих афганських рубежах».

Від імені  міського голови В.Савчука присутніх привітав його заступник М.Антонюк, який висловив слова вдячності всім, хто долучився до створення даної виставки, а також побажав ветеранам-афганцям міцного здоров’я та довгих років життя.

Учасників заходу також привітали та наголосили на важливості збереження пам’яті про загиблих у війні в Афганістані, соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій, патріотичного виховання підростаючого покоління - митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин, голова Білоцерківської міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.Косоротов та ін.

На виставці представлені фотоматеріали та інші експонати, які надані учасниками бойових дій в Республіці Афганістан.

В заході взяли участь представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 14 лютого 2014 року