Відбувся Всеукраїнський відкритий турнір із настільного тенісу серед ветеранів

21 січня у Білій Церкві відбувся Всеукраїнський відкритий турнір із настільного тенісу серед ветеранів, організований за ініціативи президента клубу настільного тенісу «Еталон» Едуарда Якушева. Такий захід відбувся вперше з нагоди 25-річчя СК «Еталон».

У турнірі взяли участь 56 учасників із таких населених пунктів: м. Біла Церква, м. Умань, м. Черкаси, м. Бердичів, м. Фастів, м. Сквира, м. Київ, смт. Дослідницьке.

Переможцями змагань стали:

Чоловіки категорія 30-44 ( 16 учасників): І місце - Володимир Чернобаб (м.Умань); ІІ місце – Микола Ковальов (м.Фастів); ІІІ місце – Олександр Броницький (м.Бердичів).

Категорія 45-59 ( 18 учасників): І місце – Віктор Грогорьевич (м.Біла Церква); ІІ місце – Володимир Варченко (м.Біла Церква); ІІІ місце – Ігор Малащенко (м.Біла Церква).

Категорія 60 і старші ( 13 учасників): І місце – Володимир Ульянчич (м.Київ); ІІ місце – Анатолій Костенко (м.Бердичів); ІІІ місце – Анатолій Панчук (м.Фастів). В цій категорії приймала участь 1 жінка - Тамара Кравчук (м.Біла Церква).

Парні розряди ( 19 пар): І місце – Володимир Ульянчич, Едуард Якушев (м.Київ, м.Біла Церква); ІІ місце – Андрій Дрощинськи, Олег Кузишін (м.Біла Церква); ІІІ місце – Олександр Августов, Володимир Чорнобаб (м.Умань).

Головним суддею змагань була Трофімова А.Л., а головним секретарем - Лісовський О.В.

Переможцям змагань були вручені нагороди та цінні подарунки.

У заході взяли участь: представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Відбувся Всеукраїнський відкритий турнір із настільного тенісу серед ветеранів

Опубліковано: 22 січня 2018 року