Відбувся турнір з дзюдо пам’яті Костянтина Дзюби та «Кубок Рось Телеком»

29 лютого в Білій Церкві на базі КЗБМР ДЮСШ «Олімп»відбувся турнір з дзюдо пам’яті Костянтина Дзюби на призи «Кубок Рось Телеком».

У змаганнях взяли участь 160 юних дзюдоїстів з Житомира, Києва, Коцюбинського, Бучі, Вишневого, Боярки, Калинівки, Фастова, Василькова, Жашкова, Корсуня-Шевченківського, с.Озерне Білоцерківського району.

Білу Церкву представляли вихованці ДЮСШ «Богатир», «Олімп» та 7 СКА.

Змагалися спортсмени у двох вікових категоріях: 2006-20007р.н. та 2008-2009 р.н. у 15 вагових категоріях (вагова категорія 35 кг, найважча 66кг+).

Серед білоцерківців найбільше нагород вибороли дзюдоїсти ДЮСШ «Олімп», які тренуються під керівництвом заслужених тренерів України В.М.Дзюби  та А.В.Дзюби:

Перші місця посіли: Мокрицький Ярослав, Ломтадзе Давид, Джмiль Богдан. Друге місце виборов Оксененко Родiон. На третій сходинці – Савтенко Володимир, Лябах Артем, Тiтов Герман.

Бронзову нагороду завоював також і Лиходенко Максим (тренери Т.С. Слинько, Я.Ю. Самохвал).

Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями та кубками. Усім учасникам турніру також вручили сувеніри.

Відбувся турнір з дзюдо пам’яті Костянтина Дзюби та «Кубок Рось Телеком»

Опубліковано: 02 березня 2020 року