Відбувся конкурс читців-декламаторів творів Тараса Шевченка «Кобзарева зоря»

03 березня в Білій Церкві відбувся ХХХІ-й міський поетичний конкурс читців-декламаторів «Кобзарева зоря», присвячений 206-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Засновниками та організаторами конкурсу виступили: комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська ЦБС ім. П.Красножона, міськрайонне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка, міський осередок ВМГО «Молода Просвіта».

Конкурсанти виступали у трьох вікових категоріях: учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіуму; студенти технічних коледжів і вищих навчальних закладів; молодь віком до 28 років.

У конкурсі взяли участь 27 осіб.

До складу журі конкурсу увійшли: голова журі журналіст, волонтер, громадський діяч, голова міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Костянтин Климчук, депутат Білоцерківської міської ради Олена Шевченко, літературознавець, поет-аматор Ольга Будугай, головний спеціаліст відділу культури і туризму міської ради Ксенія Жукова; українська письменниця Тамара Клюкіна (літературний псевдонім Ганна Ручай).

Художній рівень виконавської майстерності учасників конкурсу визначався за такими критеріями: дикція, виразність, сценічна культура, костюм, артистизм виконання, музичне оформлення.

Серед студентів призові місця розподілилися таким чином: І місце – Кониш Ірина (Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж); ІІ місце посіли Діренко Діана (Білоцерківський медичний коледж) та Скрит Віталій (Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича), ІІІ місце – Поліщук Андрій (Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича).

Серед школярів найкраще виступили такі учасники: І місце посіли: Братасюк Карина та дует у складі Боярчук Катерини та Білецької Анни; ІІ місце вибороли: Клінкіна Ольга, Кшевінська Катерина, Романюк Анна, Кузьомко Анна; ІІІ місце поділили: Дмитрашко Карина, Вараді Карина, Говоровський Юрій.

Гран-прі конкурсу виборола Панько Анна.

Переможцям конкурсу були вручені дипломи та цінні подарунки, всі учасники конкурсу отримали сувеніри від меценатів конкурсу.

У заході взяли участь учнівська та студентська молодь, працівники Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи ім.П.Красножона, представники громадськості.

Фото надані видавництвом «Час змін Інформ».

Відбувся конкурс читців-декламаторів творів Тараса Шевченка «Кобзарева зоря»

Опубліковано: 04 березня 2020 року