Соціальні заклади Білої Церкви серед кращих на Київщині

27 лютого 2020 року у Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (м. Лютіж Вишгородського району) відбулась розширена виїзна Колегія департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації. У заході взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, 37 управлінь соціального захисту населення, 35 терцентрів, 11 інтернатів, всі керівники братерських організацій, 12 лідерів громадських організацій.

Заступник голови Київської облдержадміністрації Торкунов Олег Миколайович підкреслив важливість соціальної сфери у розвитку суспільства.

Директор департаменту Мещан Ігор Вікторович відзвітував про роботу за 2019 рік. А це: 19 державних та 9 обласних бюджетних програм виконаних вчасно та у повному обсязі, на загальну суму 5 млрд 668 млн грн. для майже 750 тис отримувачів та клієнтів!!! Серед них:

- 95 компенсацій на квартири для дітей-сиріт;

- 76 компенсацій на квартири для ветеранів АТО/ООС, членів сімей загиблих;

- ніціатива Федерації воїнів АТО, Родин Героїв Небесної Сотні, підтримана головою облдержадміністрації Олексій Чернишов - щомісячна виплата мат допомоги 14 дітям-сиротам ветеранів АТО та членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні;

- призначено 142,4 тис субсидій та 211,7 тис пільг з житлово-коммунальных Послуг;

- 1137 матеріальних допомог для членів сімей загиблих, інвалідів-війни, ветеранів АТО/ООС, постраждалих під час Революції Гідності, Героів Небесної Сотні на загальну суму 28,7 млн грн.;

- 62666 клієнтів 35 терцентрів соціального обслуговування населення;

- 2001 підопічний 11 інтернатних закладів соціального захисту населення;

75146 внутрішньопереміщених осіб;

- 20672 технічних засобів реабілітаціі для осіб з інвалідністтю;

- 106,8 тис осіб отримали різноманітні держані соціальні допомоги;

- 12286 одноразових натуральних допомог «Пакунок малюка»;

- 9 комплектів комп’ютерної та офісної техніки, 3 спец обладнаних мікроавтобуси для ОТГ;

- 5063 компенсацііі на санаторно-курортне лікування для чорнобильців;

- 1319 путівок у санаторії Мінсоцполітики;

- 475 компенсацій на санаторно-курортне лікування та 118 на психреабілітацію для ветеранів АТО/ООС; і багато іншого.

На колегії обговорили та затвердили цілі, завдання та ключові показники ефективності на 2020 рік.

Ігор Мещан подякував Білоцерківській міській владі, зокрема, меру міста Генадію Дикому та заступнику міського голови Інні Новогребельській за небайдужіть до соціальних проблем у місті, всебічну підтримку та амбітні плани щодо розвитку об’єктів соціальної сфери міста.

На колегії відмітили ефективну роботу Білоцерківського психоневрологічного інтернату (керівник – Загородня Оксана Іванівна), Білоцерківського дитячого будинку-інтернату (керівник – Верещак Алла Георгіївна).

Комунальна установа Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг» названа кращою в Україні, а директор центру Ірина Дога відзначена Подякою Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

Проведення наступної розширеної виїзної Колегії департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації планується на базі КУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг» 20 березня 2020 року, під час якої працівники центру поділяться власним досвідом та передовими методами роботи з людьми похилого віку, особами з інвалідністю, незахищеними верствами населення.

Тож рухаємось вперед! Працюємо для людей!

Соціальні заклади Білої Церкви серед кращих на Київщині

Опубліковано: 04 березня 2020 року