Відбувся черговий прийом громадян міським головою

11 березня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 15 жителів міста.

Під час прийому громадяни мали на меті з’ясувати низку питань як особистого, так і загальноміського характеру. Зокрема містяни цікавилися питаннями отримання житла, отримання земельних ділянок, тарифів на опалення, отримання субсидій тощо.

Також було озвучено низку питань на тему благоустрою міста та комунальної сфери: ремонту доріг, доцільності розміщення сміттєвих контейнерів, пропозиції щодо озеленення міста, проведення водопроводу, і т.д.

Окремі звернення стосувалися ремонту ліфту, облаштування пам’ятного знаку, вирішення земельного спору, і т. ін.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до міського голови, були надані роз’яснення. Відповідним службам було дано доручення щодо вирішення піднятих питань.

Нагадуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м. Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.

Опубліковано: 12 березня 2020 року