Відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

26 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Про організацію роботи виконавчих органів Білоцерківської міської ради в автоматизованій системі бухгалтерського обліку

З метою забезпечення належної організації ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності виконавчими органами Білоцерківської міської ради, було прийнято рішення встановити структурним підрозділам, які є розпорядниками коштів місцевого бюджету, автоматизовану систему ведення бухгалтерського обліку.

Керівникам таких підрозділів доручено, в обов’язковому порядку, забезпечити впровадження системи до 01 липня 2019 року.

Як зауважила заступник міського голови Інна Новогребельська, використання фахової системи дозволить запровадити різні сучасні інструменти в роботі,  автоматизувати ведення бухгалтерської діяльності, фінансових звітностей та сприятиме покращенню роботи в загальнодержавних системах таких як  Єдиний веб-портал використання публічних коштів та ін.

Затверджений план основних заходів цивільного захисту Білоцерківської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області на поточний рік

Даний план заходів затверджено виконавчим комітетом міської ради з метою удосконалення Білоцерківської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у 2019 році, підвищення готовності та підготовки органів управління і сил цивільного захисту міста Білої Церкви до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період.

Зокрема,  планом передбачено організація та здійснення заходів з будівництва міської автоматизованої системи централізованого оповіщення; приведення в готовність до використання за призначенням фонду захисних споруд цивільного захисту відповідно до нормативних вимог;  уточнення та корегування Плану евакуації населення міста Білої Церкви.

Також заплановано провести на потенційно-небезпечних об’єктах тренування згідно планів локалізації і ліквідації наслідків аварій та тренувань щодо евакуаційних заходів у міських організаціях і установах. В плані визначені пункти щодо придбання засобів хімічного захисту для персоналу хімічно небезпечних об’єктів, працівників міських підприємств, непрацюючого населення; організації та забезпечення комплектування сил цивільного захисту, створення міського та об’єктових матеріальних резервів для запобігання виникненню і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та ін.

Інші питання, які було розглянуто під час засідання:

-затверджено склад комісій з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по вул. Полковника Коновальця, вул. Семашка, 7, вул. Ярмаркова, 4;

- затверджено штатний розпис управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради з 01 березня 2019 року;

-встановлено режим роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення;

-внесені зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27 вересня 2016 року № 408 «Про затвердження нового складу і Положення про тендерний комітет при виконавчому комітеті міської ради та про визначення уповноваженої особи при виконавчому комітеті міської ради з питань організації та проведення допорогових закупівель»;

- прийнято рішення про повідомну реєстрацію колективних договорів;

- внесені зміни до штатного розпису комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг»;

- прийнято рішення про створення комісії з обстеження технічного стану приміщення бібліотеки-філії № 1 для дітей комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська централізована бібліотечна система ім.П.Красножона;

- розглянуто ряд питань щодо квартирного обліку, опікунських питань, щодо захисту особистих прав неповнолітніх осіб та ін

Опубліковано: 26 лютого 2019 року