Відбулося урочисте відкриття XXXV Всеукраїнського турніру з боксу імені Павла Поповича

10 березня у м. Біла Церква з'їхалися найсильніші боксери України на 35-й ювілейний Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді, пам'яті Героя України, льотчика-космонавта П. Р. Поповича.

З 10 по 14 березня спортсмени будуть вести боротьбу за звання найкращого у своїй ваговій категорії та за виконання нормативу «Майстра спорту України» з боксу.

Участь у змаганнях приймають 131 боксер із 20 областей України та м. Києва, з них 10 білоцерківців.

Турнір відбувся за сприяння міського голови Геннадія Дикого.

Із привітаннями до учасників турніру звернулася заступник міського голови Катерина Литвиненко: «Надзвичайно приємно бачити вкотре у цьому залі змагання такого професійного рівня, спортсмени якого щороку здобувають все нові та нові перемоги. Я бажаю вам здобути на цьому турнірі особисті перемоги та представити свої найкращі результати вже на чемпіонатах вищих рівнів. Тож усім перемог, а суддям об’ктивності!»

Організаторами турніру виступили: Міністерство культури, молоді та спорту України, Федерація боксу  України, Білоцерківська міська рада, Білоцерківська РДА, управління фізичної культури і спорту КОДА, відділення НОК України в Київській області, Київська обласна федерація боксу, Білоцерківська міська федерація боксу, ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича».

З творчими дарунками під час заходу виступили: срібна призерка міжнародного конкурсу «Слов’янський базар» у Вітебську, фіналістка проєкту «Голос діти» 2018 року, лауреат першої премії міжнародного конкурсу «Європа молода» Катерина Манузіна, народний вокальний ансамбль «Співограй» центру позашкільної освіти «Соняшник».

У заході взяли участь: заступник начальника управління фізичної культури та спорту КОДА Володимир Стеценко, депутати Білоцерківської міської ради Володимир Бабенко, Володимир Вовкотруб, Ігор Гейло, Юрій Гончаренко, Дмитро Мазуревич, Юрій Петрик, генеральний секретар Федерації боксу України Ілля Гурович, перший віце-президент Федерації боксу Київської області Володимир Матвійчук, начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода, заслужений лікар України, майстер спорту СРСР Юрій Дегтярьов, директор ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» Василь Жила, заступник голови Київського обласного відділення НОК України Володимир Корнієнко.

Пряму трансляцію поєдинків ви можете переглянути у Facebook на сторінках Федерації Боксу України (ФБУ), Київської Обласної Федерації Боксу (КОФБ) та на сайті Білоцерківської міської ради (https://www.youtube.com/channel/UCdPM-1_lLsjclV-cD199vOw/live).

Опубліковано: 10 березня 2020 року