Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

28 березня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Під час засідання було розглянуто ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності міста, серед яких  - про закінчення  опалювального сезону  2016 - 2017 років   в м.Біла Церква. Члени виконавчого комітету прийняли рішення закінчити опалювальний сезон  тоді, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме 8  °C. Доповідаючи дане питання в.п. директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради  Анатолій Кравець зауважив, що у разі різких температурних перепадів, після завершення опалювального періоду, в місті будуть здійснюватися заходи по теплопостачанню дитячих установ.

З метою належного відзначення у місті Великоднього свята, вшанування та збереження народних традицій, виховання духовних цінностей у молодого покоління, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення відзначити Великоднє свято 17 квітня 2017 року, провівши загальноміські заходи.

Основним місцем  проведення  свята визначено територію КП БМР  «Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка».

Комунальному підприємству міської ради «Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» доручено забезпечити організаційно-технічні заходи щодо відзначення Великоднього свята в м. Біла Церква, департаменту житлово-комунального господарства міської ради - забезпечити святкове оформлення міста та встановлення Великодніх символів.

В ході засідання також було прийнято рішення про організацію перепоховання останків поховань 18-19 століть.

Так, КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» зобов’язали  провести перепоховання даних останків, виявлених у результаті проведення аварійно-ремонтних робіт по вул. Г.Ковбасюка ( біля парку Слави) по заміні теплової мережі до міської лікарні №1, на кладовище Старокиївське за кошти місцевого бюджету.

Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради доручено забезпечити оплату послуг,  наданих комунальним підприємством «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг», за рахунок коштів, передбачених на статтю витрат «Поховання невідомих» з розрахунку оплати за останки 4 (чотирьох) невідомих.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про громадське обговорення питання вшанування в м.Біла Церква учасників боротьби за волю та незалежність України. Даним рішенням створено відповідну робочу групу, якій доручено забезпечити використання різних форм залучення до громадського обговорення найширшого кола громадян, організувати проведення громадського обговорення та за його наслідками визначити місця спорудження пам’ятного знаку.

В ході засідання також було :

- створено робочу групу з організації проведення заходів Програми реалізації громадського бюджету;

- затверджено план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на другий квартал 2017 pоку;

- затверджено акт приймання-передачі на баланс управління освіти і науки Білоцерківської міської ради новобудови дошкільного навчального закладу на 220 місць у мікрорайоні «Таращанський» з балансу департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації і відділу капітального  будівництва Білоцерківської міської ради;

- створено комісію з питань найменування (перейменування), яка буде постійно діючим консультативно-дорадчим органом. Функціонуватиме вона з метою глибокого фахового вивчення та впорядкування механізму розгляду питань щодо найменування  та перейменування на території міста визначених об’єктів, збереження у їх назвах  історичної топоніміки, увічнення пам’яті видатних подій та діячів, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток міста, країни;

-  внесено зміни до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 19 серпня 2014 року № 297 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення»;

- розглянуто клопотання квартирно-експлуатаційного відділу місько ради щодо включення до числа службових житлових приміщень та виключення з таких  ряду будинків та квартир та   прийнято рішення про деякі питання щодо квартирного обліку;

- затверджений склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості  по б-ру Олександрійському, 22-а, вул. Героїв Крут, 87,  вул.Василя Стуса, 34;

- прийнято рішення створити комісію по обстеженню виявлених безхазяйних інженерних мереж – електроустановок та водопровідних та каналізаційних мереж  на території  м.Білої Церкви;

- розглянуті питання про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про деякі питання присвоєння адрес та  перепланування приміщень;

- розглянуто ряд опікунських та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Опубліковано: 28 березня 2017 року