В пам’ять про краєзнавця Олексія Стародуба

Протягом чотирьох місяців у Білоцерківські громаді відбувався конкурс учнівських есе, присвячений пам’яті білоцерківського історика, краєзнавця, археолога Олексія Стародуба.

Конкурс серед учнів відбувався за сприяння управління культури і туризму Білоцерківської міської ради та Білоцерківського Ліцею «Мала академія наук». Його метою було розвивати інтерес серед молоді нашої громади до історико-краєзнавчих досліджень з вивченням родинних реліквій, родоводів, сімейних традицій тощо.

Членами журі виступили історики нашого міста Євген Чернецький, Сергій Бурлака і Олександр Ярмола.

6 вересня відбулося підведення підсумків та нагородження учасників.

Отож, нагородження проходило в таких номінаціях:

• «Моя колекція»:

- Сінгаєвський Владислав І місце;

• «Мій родовід»:

- Рогожинська Злата І місце;

- Ільченко Вероніка ІІ місце;

• «Реліквії моєї родини»:

- Діхтяр Анеліна І місце;

- Медик Ірина І місце;

- Набільська Єлизавета ІІ місце;

- Музальова Софія ІІ місце;

- Бебес Ілона ІІ місце;

- Попов Дамір ІІІ місце;

- Пахомова Софія ІІІ місце;

• «Наша садиба»:

- Андреєва Валерія І місце;

- Соколюк Софія ІІ місце;

• «Свята і дозвілля моєї родини»

- Тимчук Софія І місце;

- Гутман Даяна ІІ місце;

- Шиденко Анастасія ІІ місце;

- Приходько Анастасія ІІІ місце.

На нагородженні були присутні начальник управління культури і туризму Білоцерківської міської ради Юлія Ковальська, начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Лариса Щербань, директор Білоцерківського Ліцею «Мала академія наук», заслужений учитель України Михайло Яременко.

Після заходу учасники конкурсу та вчителі взяли участь у квест-прогулянці центром міста «Мандри у часі». Шукали мініскульптурки – символи міста Біла Церква від Торгових рядів до центрального пляжу, дізналися нове та незвідане.

В пам’ять про краєзнавця Олексія Стародуба

Опубліковано: 07 вересня 2023 року