В місті відбувається чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху

19 березня в м.Біла Церква відбулося відкриття чемпіонату України з вільної та греко-римської боротьби серед дорослих з вадами слуху.

У змаганнях братимуть участь 9 збірних команд спортсменів з різних областей України. Серед учасників є призери Дефолімпійських ігор, чемпіонатів Європи, Світу та інших престижних змагань.

Чемпіонат відбуватиметься протягом трьох днів, переможців та призерів буде визначено за підсумками змагань  21 березня. За результатами змагань будуть сформовані збірні команди України для участі  в Чемпіонаті Європи.

В урочистому відкритті змагань взяли участь заступник  міського голови Катерина Литвиненко, начальник управління молоді та спорту міської ради Інна Паливода, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, начальник регіонального центру «Інваспорт» Марія Вінниченко, технічний делегат спортивної Федерації глухих України, тренер збірної команди України, заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Георгій Коєв,  головний тренер збірної команди України боротьби вільної  та греко-римської серед спортсменів  з вадами слуху, заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Дмитро Антонов, головний суддя змагань, майстер спорту СРСР, директор  ДЮСШ «Богатир», суддя національної категорії Валерій Падалець.

Змагання відбуватимуться з 19 по 21 березня ц.р. в ДЮСШ «Богатир». Запрошуємо бажаючих відвідати видовищні бої спортсменів та повболівати за фаворитів.

В місті відбувається чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху


Опубліковано: 19 березня 2019 року
Поділитися