У Білій Церкві відзначили свято комунальників

15 березня у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який в Україні щорічно відзначається у третю неділю березня. Працівники цієї галузі – господарі чистоти і порядку на міських вулицях, тепла і затишку в оселях білоцерківців. Вони зберігають і примножують неповторну красу нашого міста.

У Білій Церкві цю галузь представляють такі сфери: тепломережа, водне господарство, житлово-експлуатаційні контори, ліфтове господарство, дорожня та транспортна галузі, служби побуту тощо. Департамент житлово-комунального господарства міської ради налічує близько 40 працівників.

Із привітаннями до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий: «Коли погіршуються погодні умови, наприклад місто замітає снігом, ви працюєте майже без вихідних. На жаль, цю роботу мало хто помічає. Але якби ви 2 дні не вийшли на роботу – у місті стався б колапс. Я безмежно вдячний вам за ту роботу, яку так самовіддано робите. Ваша праця неоціненна. Миру та добробуту усім вам!»

За краще підприємство року у сфері обслуговування населення перехідним кубком виконавчого комітету Білоцерківської міської ради із занесенням до книги пошани міської організації профспілки був нагороджений департамент житлово-комунального господарства міської ради. Нагороду було вручено начальнику департаменту Олегу Савченку та голові профкому Тетяні Лискачовій.

Міський голова вручив нагрудні знаки «Відзнака міського голови» - головному інженеру КП БМР «Тролейбусне управління» Віктору Щербині та «За заслуги перед містом» - директору ПП «Юр’їв ліфт» Тетяні Кучерук. Почесне звання «Кращий господарник року – 2018» отримав начальник КП БМР «ЖЕК №1» Олександр Ящук.

Також грамотами та подяками виконавчого комітету Білоцерківської міської ради нагороджено:

- заступника директора департаменту – начальника управління благоустрою та екології департаменту ЖКГ Альону Колотницьку;

- начальника відділу енергоефективності Білоцерківської міської ради Василя Морського;

- головного інженера КП БМР ЖЕК №6 Олега Лясківського;

- голову правління АОСББ « ОБЕРІГ-Квартал» Віталія Куценка;

- заступника директора ТОВ «Новина» Ніну Гижко;

- шліфувальника ПрАТ «КАТП – 1028» Сергія Курдибана;

- касира столу замовника КП  БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» Тетяну Сіренко.

Під час заходу висловила найщиріші вітання, вручила грамоти та цінні подарунки ряду працівників помічниця народного депутата України Хвичі Мепарішвілі Тетяна Савичева.

Голова міської організації профспілки працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Антоніна Мар’янська привітала присутніх із професійним святом та вручила кращим працівникам галузі грамоти Федерації профспілок України, Київської обласної ради профспілок та Центрального комітету галузевої профспілки України.

Святковий настрій присутнім подарували артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського, які виступили зі своїми кращими номерами.

Ветеранів галузі привітали щирими оплесками та теплими словами вдячності.

У рамках відзначення цього свята, напередодні, 14 та 15 березня міський голова особисто вітав колективи комунальних підприємств міста із професійним святом: КП БМР «ЖЕК №7» (начальник – Юрій Балас), КП БМР «ЖЕК №6» (начальник – Юрій Кошляк), КП БМР «ЖЕК №1» (начальник – Олександр Ящук). Під час зустрічей Геннадій Дикий відзначив грамотами та подяками Білоцерківської міської ради кращих працівників за сумлінне виконання своїх службових обов’язків, плідну працю, значний особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства, покращення якості надання мешканцям послуг та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У заходах взяли участь: заступники міського голови Валерій Гнатюк, Анатолій Кравець та Олександр Поляруш, депутати Білоцерківської міської ради Юрій Балас, Ігор Гейло, Олександр Даліба, Володимир Коробчук,  Андрій Король, Юрій Кошляк, Сергій Мартинюк, Олег Музальов, Борис Смуток, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

У Білій Церкві відзначили свято комунальників

Опубліковано: 15 березня 2019 року