В м. Біла Церква відбувся робочий візит делегації – представників парламенту Ізраїлю

03 березня в м. Біла Церква відбувся робочий візит делегації – представників парламенту Ізраїлю – Кне́ссет, які відвідали загальноосвітню школу I-III ступеня – дитячий садочок «Міцва-613» (директор – Нателла Андрющенко).

В ході заходу перед присутніми виступила Равіталь Сві – представник парламенту Ізраїлю.

«Мені дуже приємно спостерігати як в іншій країні шанують єврейські традиції та вивчають іврит саме в спеціалізованій школі», - сказала пані Равіталь.

Директор закладу ознайомила представників делегації із  навчальним процесом даної школи та історією її розвитку.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський, педагоги та школярі навчального закладу.

Опубліковано: 06 березня 2017 року