В Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат з боксу серед юнаків

З 19-21 квітня в Білоцерківській дитячо-юнацькій спортивній школі №1 у рамках ХХХІІ Всеукраїнського турніру з боксу, присвяченого пам’яті льотчика-космонавта П.Р.Поповича, відбулися дитячі змагання – відкритий чемпіонат міста Білої Церкви серед юнаків 2001-2002, 2003 – 2004, 2005-2006 та 2007-2009 років народження.

Слід зауважити, що в даному чемпіонаті змагалися близько 100 юних боксерів – вихованців як Білоцерківський спортивних клубів, таких як - «Каменяр», «Спарта», ДЮСШ «Олімп», так і учасники з різних куточків України – м. Сквира (Київська область), м. Богуслав (Київська область), м. Ржищів (Київської області), Білоцерківського району Київської області, м. Комсомольськ (Полтавська область), м. Жашків (Черкаська область) та ін.

За результатами фінальних боїв переможцями-білоцерківцями, серед усіх учасників змагань стали:

- 2007-2009 р.н. – Л.Ставило (спортивний клуб «Спарта»), А.Олійник (спортивний клуб «Каменяр»);

- 2005-2006 р.н. – Є.Сліпченко (спортивний клуб «Каменяр»);

- 2003-2004 р.н. – О.Малєєв (спортивний клуб «Спарта»);

- 2001-2002 р.н. – Я.Штика (спортивний клуб «Олімп»), Н.Терещенко (спортивний клуб «Олімп»), Н.Мошнянко (спортивний клуб «Олімп»), С.Моцний (спортивний клуб «Каменяр»), І.Бурківський (спортивний клуб «Олімп»).

В заході взяли участь начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Валентина Коросько, представники суддівської колегії, вихованці спортивних клубів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл ряду міст України, в т.ч. і м. Біла Церква.

В Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат з боксу серед юнаків

Опубліковано: 21 квітня 2017 року