В Білій Церкві бойове Джиу-Джитсу

10 грудня у приміщенні ДЮСШ " Богатир" відбувся   ІІ-й Відкритий чемпіонат Білої Церкви з Комбат Дзю-Дзюцу (Бойове Джиу-Джитсу).

Близько 200 учасників з різних клубів Київської області (команди з Білої Церкви, Володарки, Миронівки, Василькова, Рокитного, Фастова) та Вінниці взяло участь у змаганнях.

З вітанням до учасників та гостей звернулися заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради  Сергій Серьогін та головний суддя змагань-суддя міжнародної категорії Альберт Ашрафутдінов.

Результатом запеклої боротьби та цікавих поєдинків став наступний розподіл командних місць:

1 місце - СК "ЕВЕРЕСТ" (м. Біла Церква), тренер Ашрафутдінов Альберт;

2 місце - СК "Арена" ( смт. Миронівка), тренер Морозенко Максим;

3 місце - СК "Доброслав" ( м.Фастів), тренер Чернишенко Олег.

Лише на декілька балів поступились такі сильні клуби як "Тецушинкай"( м.Фастів) та "Козак" ( м.Вінниця).

Представники Білоцерківського спортивного клубу «Еверест» вибороли наступні місця у індивідуальному заліку в різних вагових та вікових категоріях:

Безрук Людмила -1 місце; Куріленко Андрій -1 місце;  Сич Іван -1 місце; Ігнатенко Денис - 1 місце; Заліток Юрій - 1 місце; Довгаль Ігор - 1 місце; Городилова Анна -1 місце; Байдавлетов Дмитро -1 місце; Пономаренко Денис - 2 місце; Кривов’яз Ярослав -2 місце; Мельник Роман -2 місце; Сорока Андрій - 2 місце; Рогатюк Микола -3 місце; Марченко Максим -3 місце; Грищенко Владислав -3 місце; Гасанов Магомед -3 місце; Пустовіт Іван -3 місце; Левчишин Андрій -3 місце; Царенко Микола -3 місце; Андрощук Єва -3 місце.

Окрема подяка Шишківському Денису, Гавриленко Богдану, Лук’янцю Андрію, Ходосу Олегу, Ашрафутдінову Єдуарду, Алієву Хаялу за відмінне суддівство! Бажаємо нашим бійцям подальших успіхів!

Опубліковано: 15 грудня 2017 року