УВАГА. Засідання «Круглого столу», яке було заплановано на 14.12.2016р переноситься

Засідання «Круглого столу», яке було заплановано на  14.12.2016р  переноситься через ряд причин, а саме:

- не затверджено «Програму розвитку електротранспорту міста Білої Церкви на 2016-2020 роки»;

- не прийнято рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття та передачу рухомого складу тролейбусів»;

- не прийнято рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 12 січня 2016р.«Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 29 грудня 2015р. №26-03-VII «Про бюджет м.Біла Церква на 2016 рік» в частині фінансування  КП БМР «Тролейбусне управління».

Дані рішення Білоцерківської міської ради  безпосередньо впливають на формування тарифу і їх відсутність унеможливлює розгляд питань:

1. Проекту регуляторного  акту – рішення виконавчого комітету  Білоцерківської  міської  ради  «Про  тариф  на  послуги з перевезення пасажирів на  міських автобусних маршрутах загального користування»;

2.  Проекту регуляторного  акту – рішення виконавчого комітету Білоцерківської  міської  ради  «Про  тариф  на  проїзд у  міському електричному  транспорті»;

3. Про практичну реалізацію проекту «електронного квитка» на громадському транспорті.

Про дату та час проведення «Круглого столу» з обговорення цих питань буде повідомлено додатково.

Опубліковано: 14 грудня 2016 року