Ускладненні погодні умови: вжити необхідних заходів щодо забезпечення життєдіяльності населення

19 грудня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якій розглядалося питання «Про вжиття необхідних заходів щодо забезпечення безпечної життєдіяльності населення, функціонування міського господарства у зв’язку з ускладненням погодних умов».

Оскільки, згідно із Класифікатором надзвичайних ситуацій України ДК 019:2010, пунктом 2.13 Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МНС України від 12.12.2012 року №1400 та п.6 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, виникла надзвичайна ситуація природного характеру місцевого рівня, було запропоновано виконавчому комітету міської ради на території міста встановити для міської ланки (територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Київської області) режим функціонування підвищеної готовності.

Керівникам підприємств життєзабезпечення міста було доручено вжити всіх необхідних заходів в умовах надзвичайної ситуації, залучити сили і засоби для ліквідації можливих її наслідків у найкоротший термін, а саме:

- вжити необхідних заходів щодо забезпечення нормальної життєдіяльності населення  та сталої роботи міського господарства;

- забезпечити сталий моніторинг можливого впливу несприятливих погодних умов та функціонування систем життєзабезпечення населення та важливих об’єктів інфраструктури;

- забезпечити готовність джерел автономного енергозабезпеченя на соціально значимих об’єктах, вжити додаткових заходів для безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення та найважливіших об’єктів інфраструктури.

Начальникам управлінь охорони здоров’я та соціального захисту населення міської ради було доручено забезпечити надання необхідної медичної допомоги особам, які постраждали у наслідок погіршення погодних умов.

Керівникам підприємств та організацій, які в своїй діяльності для вантажно-розвантажувальних робіт використовують великогабаритний транспорт доручено припинити виїзд техніки з територій підприємств до покращення погодних умов.

Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було призначено заступника міського голови Валерія Гнатюка.

Опубліковано: 19 грудня 2017 року