Урочистості з нагоди 20-річчя Державної фінансової інспекції в Київській області

23 січня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 20-річчя Державної фінансової інспекції в Київській області.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх  із  ювілеєм привітав секретар міської ради О.Олійник, який відмітив важливу роль Державної фінансової інспекції у забезпеченні функціонування народно-господарського комплексу та соціальної сфери міста  та з нагоди ювілею нагородив нагрудним знаком «Відзнака міського голови» начальника Білоцерківської об'єднаної державної фінансової інспекції Л.Репецьку, а ряд працівників - грамотами міської ради та її виконавчого комітету з грошовими винагородами.

Під час урочистостей присутні отримали вітання від першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації О.Зайця, заступника начальника Головного контрольного управління Адміністрації Президента України Н.Рубан, депутата Київської обласної ради П.Цируля, начальника Державної фінансової інспекції у Київській області П.Шинкаренка, голови Білоцерківської районної державної адміністрації А.Немни та ін.

В ході урочистостей присутні були нагороджені подяками Київської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою та подяками Київської обласної ради, подяками Білоцерківської райдержадміністрації, цінними подарунками.

В заході взяли участь представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 23 січня 2013 року