Уперше в Білій Церкві відбувся «Санта-марафон»

30 грудня вперше в Білій Церкві відбувся всесвітньо відомий «Санта-марафон». Захід був організований відділом фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, біговим клубом Run-Up Nation, клуб Білоцерківський марафон та ТОВ «Металобаза Бочаров».

Протягом перегонів відбулося два забіги, розраховані на учасників різних вікових категорій. Спортсмени до 14 років долали дистанцію 800 метрів, учасники віком від 14 років здійснювали забіг на дистанцію 4 км – від БРУМу до готелю Рось Особливістю марафону стало те, що всі учасники були одягнуті в святкову новорічну атрибутику – капелюшки Санти та дзвіночки, що їх отримували на старті від організаторів дійства.

Високу активність на Санта-марафоні проявили юні мешканці Білої Церкви. Майже 150 дітей дружно вийшли на старт та долали дистанцію, а на фініші на них чекали солодкі подарунки.

Під час забігу жителі міста зустрічали марафонців оплесками та словами підтримки.

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Уперше в Білій Церкві відбувся «Санта-марафон»

Опубліковано: 03 січня 2018 року