Біла Церква отримала подарунки від новорічного лелеки

03 січня міський голова Геннадій Дикий взяв участь у традиційній акції «Новий громадянин міста», під час якої привітав породіль, які першими народили у 2018 році.

Другого січня цього року на світ з’явилося аж 4 малюки: 2 хлопчики та 2 дівчинки.

Першим народився хлопчик – вже друга дитина у 29-річної Юлії Педько.

«Малюк народився вагою 3150 г, зростом 51 см. Хлопчика назвемо Романом, буде Роман Віталійович!» – радісно ділиться жінка.

Окрім дати народження діток, щасливих матусь – Анну Борзак та Олену Кравчук, у яких народилися дівчата, та Ольгу Ткаченко, у якої з’явився синочок, об’єднало те, що новонароджені малята – вже другі за ліком.

Міський голова Геннадій Дикий привітав породіль та малюків з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав міцного здоров’я, а малюкам – гарно їсти та зростати на радість їхнім батькам. Доповненням до слів вітань стали дитячі зимові комбінезони та квіти.

Разом з міським головою приємну місію вітання новонароджених виконували заступник міського голови Ольга Настіна, головний лікар Білоцерківського пологового будинку Анатолій Бондар та ін.

У заході взяли також участь представники ЗМІ.

Біла Церква отримала подарунки від новорічного лелеки

Опубліковано: 03 січня 2018 року