Учні старших класів прийняли участь у спортивних змаганнях «Стріт воркаут-здорове покоління 2017»

07 квітня, з нагоди Всесвітнього дня здоров`я, в приміщенні КП БМР «Дитячо-юнацька спортивна школа №1», відбулися щорічні змагання між учнями 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Білої Церкви - «Стріт воркаут-здорове покоління 2017».

Організаторами заходу є управління молоді та спорту Київської обласної ради, Київський обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх», управління освіти і науки, відділ з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, Білоцерківський міський відокремлений підрозділ ВГО «Стріт воркаут Україна» та КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».

В ході урочистого відкриття змагань з вітальними словами та побажаннями міцного здоров`я, добра, щастя, великої наполегливості і наснаги, успіхів у підкоренні нових спортивних вершин виступили депутат міської ради Андрій Король, радник міського голови Микола Антонюк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Валентина Коросько.

Під час заходу перед присутніми виступила керівник Білоцерківського міського відокремленого підрозділу ВГО «Стріт воркаут Україна» Оксана Сахарова, яка оголосила програму спортивного свята та представила суддів змагань.

У змаганнях взяли участь 56 учасників з 14  навчальних закладів - дівчата і хлопці 10-11 класів.

За результатами змагань  переможці та призери визначилися в такому порядку:

- дисципліна «Загальнокомандна»:

1 місце – Білоцерківська загальноосвітня школа № 12;

2 місце – Білоцерківська загальноосвітня школа № 22;

3 місце – Білоцерківський колегіум;

- дисципліна «Скручування на прес (дівчата)» -  Ратушнюк Ілона - ЗОШ № 22 ( 1203 раза);

- дисципліна «Стінка на планці» -  Чумак Лєра  - Білоцерківський колегіум   ( 7хв. 3 с.);

- дисципліна «Утримання гімнастичного кута на турніку» -  Зіневич В’ячеслав - ЗОШ №17 ( 1 хв. 5 сек.);

- дисципліна «Віджимання від підлоги (хлопці)» -  Лановенко Максим  - ЗОШ №4  (405 разів);

- дисципліна «Підтягування» -  Лановенко Максим  - ЗОШ №4  (29 разів).

В програмі змагань відбулися показові виступи представники  Білоцерківського міського відокремленого підрозділу ВГО «Стріт воркаут Україна» .

В заході взяли участь директор КП БМР «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» Юрій Гончаренко, спонсор змагань-підприємець Артем Зайцев, учні загальноосвітніх закладів міста та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 10 квітня 2017 року