«Учитель року – 2012»

28 грудня в м.Біла Церква відбувся фінал міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012».

За дорученням міського голови В.Савчука учасників заходу привітав начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, який побажав педагогам подальших успіхів та вагомих здобутків на учительській ниві. Подякував учасникам конкурсу за активну життєву позицію, творче ставлення до навчання дітей, ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

У 2011/2012 навчальному році конкурс проходив у п’яти номінаціях, в ньому взяли участь 18 педагогів загальноосвітніх шкіл міста.

Переможці та лауреати конкурсу були нагороджені дипломами, грамотами та почесними грамотами управління освіти і науки міської ради з врученням грошових премій.

В заході взяли участь голова міської організації профспілки працівників освіти В.Чепурченко, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 28 грудня 2011 року