Презентація книги Є.Чернецького «Браницькі»

27 грудня в м.Біла Церква відбулася презентація книги Є.Чернецького «Браницькі», яка вийшла за підтримки Благодійного фонду К.Єфименка.

Міський голова В.Савчук відзначив важливість такого видання для культурного життя міста, адже його втілення відкриває білоцерківцям перспективу познайомитися з історією Білої Церкви через призму життєдіяльності родини Браницьких. Міський голова наголосив, що аналогів книги Є.Чернецького «Браницькі», за змістом та оформленням, в Білій Церкві немає та подякував всім, хто докладає максимум зусиль до вивчення історії міста.

В ході презентації виступив перший заступник Міністра інфраструктури України К.Єфименко, який запевнив, що незабаром видання надійде до бібліотек та навчальних закладів міста, висловив слова вдячності всім, хто долучився до видання книги.

В заході взяли участь депутат Київської обласної ради І.Шилов, заступник міського голови М.Антонюк, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 28 грудня 2011 року