У древньому Місті Добра хай щасливо живе дітвора!

01 грудня у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі №19 відбулося свято «День добра», присвячене Міжнародному дню людей з інвалідністю, що був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН і щороку відзначається 03 грудня.

 

Перед початком самого дійства у приміщенні СЗОШ №19 було урочисто відкрито сенсорний кабінет, створений за сприяння міської влади м.Біла Церква та спонсорів – німецької організації «Надія – дітям Білої Церкви» (керівник – доктор Карсен Хаммер). Під час відкриття наголосили, що кабінет сприятиме якнайшвидшій соціалізації особливих дітей, більш якісному отриманню освіти та вихованню.

 

Під час свята від імені міського голови Геннадія Дикого присутніх привітала його заступник Ольга Настіна. Вона відмітила, що творити добрі справи потрібно не тільки в особливий день, а щодня.

 

«Вам усім велика вдячність за те, що ви проявляєте свої таланти, свої вміння. Тож нехай Господь кожній дитині, кожній добрій людині дарує все те, що вона може віддавати іншим», - побажала Ольга Настіна.

 

Начальник управління освіти і науки міської ради, депутат міської ради Юрій Петрик наголосив, щоДень добра – завжди довгоочікуване свято в цій школі, адже всім діткам, педагогічному та батьківському колективам вдалося налагодити теплі, добрі стосунки, що є гарним прикладом для інших навчальних закладів міста.

 

Депутат міської ради Андрій Король побажав учасникам дійства щодня відчувати добро та підтримку, завжди бути щасливими. Також подарував школі 40 запрошень до Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського на відвідування новорічних концертів.

 

До присутніх звернувся також депутат міської ради Ігор Гейло, який висловив вдячність педагогам за їхню працю, меценатам – за підтримку, а також закликав творити добро кожен день.

 

Директор Будинку урочистих подій м.Біла Церква Тетяна Бурківська наголосила, що цього дня школа започаткувала нову традицію – зустріч випускників. Подякувала, що СЗОШ №19 зажди чує своїх учнів, радо їх зустрічає. Учасникам дійства побажала теплої зими, усмішок та любові, а також запросила всіх на святкування зимових свят, які традиційно відбудуться в Будинку урочистих подій.

 

Директор школи Валентина Іщук, звертаючись до присутніх, наголосила, що це свято протягом багатьох років єднає в школі різні покоління, є святом любові та надії, миру та злагоди. Виловила вдячність всім друзям школи за надану допомогу та підтримку.

 

Під час свята виступили: співачка Таяна, номінант премії «Yuna-2017» в категорії «Відкриття року» Іван Надін, соліст гурту «Nravitsa Planet» Іван Марунич, співак, композитор, ведучий, саунд-продюсер Олександр Єгоров, співачка та ведуча Лавіка, переможниця телевізійного проекту «Україна має талант» Вероніка Морська, вокаліст Іван Кропивницький.

 

Свої творчі номери також дарували: вихованці ЦТДЮ «Соняшник» Народний вокальний ансамбль «Співограй» (керівник – Ольга Гаврилюк), вихованці школи, дитячий шкільний гурт «Дивограй», Білоцерківського дитячого оздоровчого центру «Шанс», шкільний хор «Надія» та ін.

 

У заході взяли участь: депутат міської ради, директор Міжнародного благодійного фонду «Друзі – дітям Чорнобиля» Микола Дашкевич, представник Міністерства освіти і науки України Галина Лабайчук, настоятель храму Преп.Іллі Муромця, директор Благодійного фонду ім. Валерія Бугая, протоієрей Дмитро Марандюк, а також численні друзі школи, волонтери, представники комунальних та приватних підприємств міста, громадськість та журналісти місцевих ЗМІ.

У древньому Місті Добра хай щасливо живе дітвора!


Опубліковано: 01 грудня 2017 року
Поділитися