У Білій Церкві відбулося нагородження освітян та тренерів

11 жовтня 2018 року
Поділитися

10 жовтня у Білій Церкві відбулося нагородження працівників сфери освіти та спорту міста з нагоди святкування Дня захисника України.

 

У ході заходу запрошеним гостям за високий професіоналізм, патріотизм та відданість Українській Державі, за достойне виховання нової генерації сучасних Українців задля сталого розвитку України було вручено пам’ятні подарунки та нагороди від голови Конгресу Громадянського суспільства України, першого командувача ВМС України, віце-адмірала Бориса Кожина, журналіста і правозахисника Володимира Бондаренка та нацгвардійця Сергія Позняка.

 

«Я дуже радий сьогодні вітати вельмишановних присутніх. Дякуючи таким патріотам як наші гості - формується українська політична нація. Сьогодні ми не маємо права програти. 27 років ми живемо в Незалежній Україні, і за цей час у нас сформувалася стійка позиція патріотизму. Те покоління, яке виросло в незалежності – вже незламне. Хочу подякувати усім присутнім, що виховують цю сильну та стійку молодь. Дякую за те, що ви є!», - зазначив міський голова Геннадій Дикий.

 

У заході взяли участь: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, заступник міського голови Катерина Литвиненко, начальник управління освіти та науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

У Білій Церкві відбулося нагородження освітян та тренерів