Tour of Ukraine-2017: «Спортивне Євробачення» у Білій Церкві

18 травня, у Білій Церкві відбувся урочистий старт другого етапу групової міжнародної багатоденної велогонки  Tour of Ukraine-2017. Наше місто  приймало велогонщиків з усього світу вже другий рік поспіль. Захід ініційований громадським об’єднанням СК «Кольс» (Kolss) та Федерацією велосипедного спорту України з метою створення позитивного іміджу України у світовому спортивному товаристві. Захід стартував у Києві 17 травня ц.р. та відбуватиметься до 21 травня ц.р. Загальна протяжність багатоденної велогонки – 1202 км. Вона полягає такими населеними пунктами Київщини, як м.Київ, м.Біла Церква, с.Сухолуччя, м.Димер та м.Буча.

Від імені міського голови Геннадія Дикого та громади м.Біла Церква перед стартом гонки з вітальним виступив керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський. Він побажав спортсменам успіхів та наснаги, гарних вражень від старту.

Масштабний спортивний захід, який по праву вважається «Спортивним Євробаченням», відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Київської міської та Київської обласної адміністрацій, Федерації велоспорту України, Національного олімпійського комітету, а також за сприяння низки спонсорів та партнерів. До проведення велогонки були залучені також громадські організації велосипедистів.

У міжнародній велогонці взяли участь близько 180 спортсменів з 18 країн світу, серед яких, окрім України, – США, Казахстан, Азербайджан, Австрія, Латвія, Молдова, Німеччина, Аргентина, Китай та ін.

Особливістю цієї велогонки полягала у тому, що ній взяли участь українські команди – Kyiv Region, до якої увійшли вихованці школи Білоцерківської спеціалізованої школи олімпійського резерву «Промінь» (м.Біла Церква), та команда білоцерківських спортсменів, яка виступала у складі команди Китаю.

Команду Kyiv Region представляли спортсмени: Роман Дишко, Богдан Мусієнко, Мирослав Гернодій, Павло Дужа. Колишні вихованці, а нині тренери БСШОР «Промінь», члени збірної команди України, – Артур Цветков, Артем Теслер, Володимир Гуменюк, Олексій Касьянов, – виступили у складі китайської команди.

Маршрут даного етапу був загальною протяжністю понад 180 км, окрім  м.Біла Церква, охопив низку населених пунктів Білоцерківського району, а саме: с. Мала Вільшанка, с. Сорокотяги, с. Озерна. Гонка пройшла за всіма міжнародними правилами велоспорту.

Таким чином, переможцями другого етапу групової міжнародної багатоденної велогонки  Tour of Ukraine-2017 стали:

І місце  – Віталій Буц, представник компанії клубу «Kolss Україна»;

ІІ місце – Артем Теслер, представник БСШОР «Промінь» (м.Біла Церква);

ІІІ місце – Лієпінс Емільс (команда Латвії).

Церемонію нагородження провели: керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Максим Свірський, Президент клубу «Kolss Україна» Микола Скоренко, заслужений майстер спорту Юрій Заєць.

Під час церемонії нагородження переможцям також вручили майки лідерів гонки: червону майку найкращого закордонного гонщика отримав Степан Астаф’єв (Казахстан); білу майку як найкращий молодий гонщик отримав Євген Гідіч (Казахстан); зелену майку активного гонщика отримав Віталій Буц (Україна); жовту майку як учасник індивідуальної класифікації здобув Емільс Лієпінс (Латвія). Переможцям змагань також були вручені призи та подарунки.

Tour of Ukraine-2017: «Спортивне Євробачення» у Білій Церкві

Опубліковано: 19 травня 2017 року