Стипендія міського голови активним студентам

26 вересня під головування заступника міського голови Настіної О.І. відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква на 2017-2018 навчальний рік.  Комісією були розглянуті клопотання органів студентського самоврядування, підтримані рішенням вчених (педагогічних) рад вищих навчальних закладів міста на претендентів з числа кращих студентів, які навчаються за денною формою навчання.

Стипендія міського голови кращим студентам міста заснована з ініціативи  відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради. Вона є унікальною у тому розумінні, що не є суто академічною. Належний рівень навчання – обов’язкова передумова, але вирішальне значення мають здобутки молодої людини у громадському житті вищого навчального закладу та міста.

Серед претендентів були активні учасники волонтерського руху, студентського самоврядування, активісти Червоного Хреста, ініціатори міських заходів, учасники екологічних акцій,  акцій милосердя, тощо.

Після обговорення кандидатур, комісією було прийняте рішення рекомендувати  міському голові призначити стипендію (в розмірі 500 грн.)  21 студенту   ВНЗів,  які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста.

Зокрема:

Білоцерківський національний аграрний університет

Бойчук Ользі Михайлівні,  2 курс, економічний факультет, спеціальність «Облік і аудит»;

Василевському Антону Андрійовичу, 5 курс, факультет  ветеринарної медицини, спеціальність «Ветеринарна медицина»;

Денисюку Ростиславу Анатолійовичу, 2 курс, екологічний факультет, спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура»;

Ярошенку Вячеславу Сергійовичу, 3 курс, агробіотехнологічний факультет, спеціальність «Лісове і садово – паркове господарство».

Дузяк Анастасії Олегівні, 2 курс, біолого – технологічний факультет, спеціальність ТВ ППТ;

Макаревській Тетяні Русланівні, 2   курс, факультет права та лінгвістики, спеціальність «Право»;

Оберемчук Іллі Петровичу, 3  курс,  факультет  ветеринарної медицини, спеціальність «Ветеринарна медицина»;

Ткачуку Івану Миколайовичу,  2 курс, агробіотехнічний факультет, спеціальність «Агрономія»;

Технолого-економічний коледж БНАУ

Максименку Владиславу Олеговичу, 2 курс, відділення інформаційних технологій, спеціальність «Інформаційна діяльність підприємства»;

Геращенко Любові Сергіївні, 3 курс, відділення ветеринарної медицини, спеціальність «Ветеринарна медицина»;

Урупі Вікторії Владиславівні, 2 курс,  економічне відділення, спеціальність «Комерційна діяльність».

КВНЗ КОР «Білоцерківський медичний коледж»

Мусієць Анні Олексіївні, 4 курс, спеціальність «Сестринська справа»;

Степаненко Лілії  Сергіївні, 3 курс, спеціальність «Акушерська справа».

КВНЗ КОР «Гуманітарно-педагогічний коледж»

Котлинській Вероніці Вікторівні, 3 курс, спеціальність «Соціальна педагогіка»;

Філіповій  Ірині Вадимівні, 4 курс, спеціальність «Початкова освіта» (англійська мова);

Тимченку Кирилу Володимировичу, 3 курс, спеціальність «Початкова освіта» (основи інформатики).

Білоцерківський інститут економіки та управління вищого навчального закладу «Університет «Україна

Дорошенко Катерині Сергіївні, 3 курс, спеціальність «Психологія»;

Ходаківському  Олегу Олександровичу, 3 курс, спеціальність «Правознавство».

Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту

Кривобок Олені Валеріївні, 3 курс, спеціальність «Бухгалтерський облік».

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну

Корнієнко Руслані Русланівні, 2 курс, відділення інформаційно-комунікаційних технологій, спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. Діловодство».

ДВНЗ «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум»

Березніцькому Назару Володимировичу, 3 курс, спеціальність «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд».

Опубліковано: 27 вересня 2017 року