Програма «Турбота», проект бюджету на 2018 рік та інші питання виконкому

Прогнозувати, аби все передбачити по максимуму

З метою забезпечення послідовності бюджетного процесу при підготовці проекту міського бюджету на 2018рік  на прогнозу на 2019-2020 роки, виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення про складання проекту бюджету м.Біла Церква на 2018рік, яким передбачено затвердження відповідного плану заходів.

Фінансовому управлінню спільно із структурними підрозділами міської ради доручено забезпечити складання проекту міського бюджету на наступний рік, враховуючи  основні напрями бюджетної політики та пріоритети Стратегії розвитку м.Біла Церква на період до 2025 року; розробити та винести на розгляд міської ради нові галузеві Програми розвитку на наступні періоди, якщо їх термін дії завершується в 2017році, аби запланувати видатки в 2018 році із міського бюджету.

Головним розпорядникам бюджетних коштів при формуванні проекту бюджету м.Біла Церква на 2018рік на прогнозу на 2019-2020 роки доручено здійснити оптимізацію видатків на утримання галузей, та передбачити   в першочерговому порядку потреби у коштах на оплату праці працівників бюджетних установ та проведення розрахунків за енергоносії та комунальні послуги у повному обсязі.

Визначено механізм впровадження Програми «Турбота»

З метою забезпечення організаційних засад та впровадження дієвого механізму реалізації положень Програми соціального забезпечення  та соціального захисту населення м. Біла Церква «Турбота» на 2017-2022 роки було прийнято відповідне рішення.

Заступник міського голови Інна Новогребельська: «Сьомого вересня ц.р.  міською радою  було затверджено нову редакцію Програми «Турбота» на 2017-2020рр. Тому й виникла необхідність відповідно відпрацювати механізм надання грошової допмги».

Даним рішенням члени виконавчого комітету затвердили Порядок надання грошової допомоги жителям Білої Церви згідно із даною Програмою. Зокрема, громадянам, які опинилися у скрутних непередбачуваних екстремальних та надзвичайних життєвих обставинах;  для здійснення привітання жителям,  які відзначають свій 90-річний, 95-річни та 100-річний ювілей, а також тим, кому виповнилося більше 100   років. Грошова допомога передбачається також дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування; для здійснення реабілітаційних заходів особам з інвалідністю; допомога учасникам бойових дій, які брали участь в АТО та членам сімей загиблих та ін.

Рішенням також затверджено порядок надання часткової компенсації відшкодування оплати житлово-комунальних послуг учасникам АТО, мобілізованим громадянам, членам їх сімей,  а також оплати житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих, померлих учасників АТО та матерям і дружинам загиблих учасників бюйових дій в Афганістані. Порядок відшкодування витрат на перевезення окремих категорій м. Біла Церква, зокрема, на перевезення груп дітей, з метою оздоровлення та відпочинку, участі у державних, обласних урочистостях та інших заходах . Механізм відшкодування вартості ритуальних послуг поховання  Почесних громадян, видатних та заслужених особистостей держави та міста, що зробили значний внесок у їх  розбудову та ін.

Інші питання розглянуті під час засідання:

-затверджено план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на четвертий квартал 2017 pоку;

- затверджено акт про визначення збитків власнику землі від 21 червня 2017р. № 1-06 м.Біла Церква;

- внесено зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради  від 13 вересня 2017 року № 386 «Про експертну комісію виконавчого комітету Білоцерківської міської ради» шляхом викладення його в новій редакції;

-затверджено склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по вулиці Січневий прорив, 51-а  в місті Біла Церква;

- прийнято рішення про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення;

- внесено зміни в додаток 3  до рішення виконавчого комітету  від 12 січня 2016 року № 23 «Про  порядок визначення  «Кращого спортсмена місяця м. Білої Церкви та його тренера»;

-внесено зміни в додаток 3 до рішення виконавчого комітету міської ради від 12 січня 2016 року №22 «Про стипендію міського голови кращим спортсменам спортивних установ м. Біла Церква та їх тренерам»

-затверджено склад міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та Положення про дану координаційну раду, яка є консультативно-дорадчим органом виконавчого комітету  міської ради та утворена для погодженого розгляду колективного обговорення важливих напрямків протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, своєчасне їх виявлення, діагностику, лікування та ін.;

- створено Експертну раду при відділі культури і туризму Білоцерківської міської ради, з метою збереження та розвитку культури, духовності та мистецької освіти м.Біла Церква та затверджено відповідне положення;

- розглянуті рішення про деякі питання присвоєння адрес, щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, щодо захисту майнових  та житлових прав дітей;

- розглянуто ряд опікунських питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Опубліковано: 26 вересня 2017 року