Створення Білоцерківської об’єднаної територіальної громади: процес триває

11 квітня у Білій Церкві відбулася зустріч представників міської влади м.Біла Церква із Президентом Всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів», консультантом із юридичних питань Київського регіонального відділення Асоціації міст України Володимиром Удовиченком.

Учасники зустрічі зосередили увагу на проведенні реформи з децентралізації, зокрема продовженні процесу утворення Білоцерківської об’єднаної територіальної громади, обговорили низку актуальних питань щодо співпраці з іншими територіальними громадами, а зокрема Фурсівською та Шкарівською. Також відмітили роль процесу утворення об’єднаних територіальних громад у розбудові громадянського суспільства, розвитку місцевого самоврядування, підвищенні рівня державного управління тощо.

Під час зустрічі зупинилися на низці нормативно-правових актів, які регулюють процес децентралізації. Зокрема акцентували увагу на проекті Закону про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення; особливостях Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільного приєднання територіальних громад» тощо.

Присутні обговорили основні положення даних законів, передбачені ними механізми розподілу функцій та повноважень представників влади. Також розглянули можливості проведення заходу з метою публічної презентації та обговорення даних законів на базі Білої Церкви.

Під час заходу Володимир Удовиченко також ознайомив учасників зустрічі із низкою заходів, які проводить Офіс впровадження децентралізаційної реформи у Київському регіональному відділенні Асоціації міст України, відповів на низку запитань.

У заході взяли участь: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, заступники міського голови Інна Новогребельська та Ольга Бакун, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий, представники структурних підрозділів міської ради.

Опубліковано: 12 квітня 2018 року