Спортивний дайжест

У Білій Церкві відбулись змагання з пляжного волейболу. Участь у змаганнях взяли 26 чоловічих та 10 жіночих команд з Білої Церви, Дроздів, Терезиного, Путрівки, Василькова, Ірпеня, Тетієва, Фастова, Узина та Яготина. За результатами змагань, білоцерківські волейболісти сформували трійки кращих чоловічих та жіночих команд.

Серед дівчат:

І місце -Ільченко Анна / Куркіна Олена

ІІ місце - Гопайнич Настя / Гордіюк Катя

ІІІ місце - Осаволюк Даша/ Підтикана Діана

Серед юнаків:

І місце - Мазнєв Женя / Яндович Ігор

ІІ - Терещенко Максим / Садлівський Владислав

ІІІ місце - Статкевич Владислав / Остимчук Олександр

Вихованці ДЮСШ «Богатир» увійшли до трійки найкращих на Відкритому чемпіонаті Київської області з пляжної боротьби серед юнаків та дівчат, який відбувся 18 серпня у селі  Музичі Київської області.

• Папіашвілі Лука у в.к. 47 кг
  • Карпов Тимур у в.к. 47 кг
  • Гахраманов Ахмед у в.к. 29 кг
  • Войченко Назар у в.к. 32 кг
  • Сопін Богдан у в.к. 47 кг
  • Велієв Шаміль у в.к. 38 кг
  • Седих Денис у в.к. 38 кг
  • Карпов Артем у в.к. 42 кг
  • Гахраманов Осман у в.к. 38 кг

Білоцерківські  спортсмени здобули перемогу у відкритому чемпіонаті Білоцерківської міської територіальної громади з голболу. Друге місце вибороли гості з Житомирської області, володарями бронзових нагород стала команда Донецької області.

Спортивний дайжест

Опубліковано: 22 серпня 2023 року