Спільне засідання комісії міської ради та робочої групи виконавчого комітету з питань легалізації виплати заробітної плати

10 лютого в місті відбулось спільне засідання комісії Білоцерківської міської ради з питань забезпечення сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи виконавчого комітету міської ради з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке вів заступник міського голови Г.Джегур.

В ході засідання проаналізовано виконання рішень комісії та робочої групи виконавчого комітету міської ради щодо підвищення керівниками підприємств рівня середньомісячної заробітної плати, заслухано сім представників підприємств, які допустили виплату заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімуму та проведено відповідну роз’яснювальну роботу.

В заході взяли участь представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 13 лютого 2012 року