Пленарне засідання двадцятої сесії Білоцерківської міської ради

09 лютого відбулось пленарне засідання двадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому було обговорено питання, яке винесено на розгляд сесії міської ради.

В ході сесійного засідання було прийнято рішення щодо надання Державному підприємству «Льодові арени» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою під будівництво критої спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям в м.Біла Церква по вул. Молодіжній,36.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – В.Коверда, В.Івченко, О.Дудник (фракція Партії регіонів), Л.Дригало , В.Ямковий (фракція «Народна партія»), С.Беркут (фракція ВО «Батьківщина»), В.Борзак (фракція ПП «Фронт змін»),О.Марченко, В.Хмельницький (фракція ВО «Свобода»), начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету та керівники ряду структурних підрозділів міської ради, представники ЗМІ міста.

Опубліковано: 10 лютого 2012 року