Сьогодні заступають на чергування працівники Муніципальної варти

04 травня міський голова Геннадій Дикий вручив посвідчення працівникам Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта». Саме з цього дня вони заступають на чергування по місту спільно з патрульними Білоцерківського відділу поліції Національної поліції України з метою забезпечення громадського порядку. Перед цим вони пройшли конкурс та відповідне навчання разом із представниками патрульної поліції.

 

«Муніципальна варта – це той підрозділ, який у подальшому ми плануємо об’єднати з комунальною установою Білоцерківської міської ради «Інспекція благоустрою», який виконує багато важливих функцій по місту. Але найперша – це безпека проживання людей. Саме за результатами вашої роботи буде оцінюватися робота міської ради, адже вас жителі міста бачитимуть найчастіше. Тому маєте поводитися гідно, поважати людей, а щодо злочинців та порушників застосовувати відповідні заходи. Сьогодні ви маєте великий кредит довіри у громади міста і маєте його виправдати», – звернувся до представників Муніципальної варти Геннадій Дикий.

 

Нагадаємо, що КП «Муніципальна варта» було створене відповідно до рішення Білоцерківської міської ради № 1779-42-VII «Про створення комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта»» з метою профілактики правопорушень і забезпечення охорони громадського порядку на території міста Біла Церква.

 

Права та обов’язки працівників Муніципальної варти викладені в Статуті цього підприємства.

 

У заході взяли участь: керуючий справами Білоцерківської міської ради Сергій Постівий, представники Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, директор КП БМР «Муніципальна варта» Сергій Возненко та ін.

Сьогодні заступають на чергування працівники Муніципальної варти


Опубліковано: 04 травня 2018 року
Поділитися