Шановні працівники Білоцерківської поліції!

Щиро вітаю вас з професійним святом, Днем національної поліції України!

Не так давно, лише вдруге після реформи, ми відзначаємо це свято. Минулий рік вашої роботи був відзначений багатьма досягненнями і вся Біла Церква раділа разом з вами вашим перемогам. Молодь, що наповнила ряди оновленої поліції, показала себе справедливою, чесною і достойною, наближаючи наше місто до європейського зразка життя і потроху відновлюючи довіру білоцерківців до правоохоронних органів. Ви віддаєте свій час і натхнення роботі, а ваші колеги Андрій Яцура і Михайло Корнієнко віддали найдорожче – життя, виконуючи свій професійний обов’язок. Ми всі сумуємо за цією тяжкою втратою. Сподіваюсь, що ви гідно будете підтримувати високу планку роботи, в пам’ять про них. Упевнений, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому місті.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя.

Зі святом!

Опубліковано: 04 серпня 2017 року