З нагальними питаннями – на особистий прийом міського голови

02 серпня міський голова Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян, на який записалося 24 білоцерківця.

Питання, з якими звернулися жителі міста, стосувалися здебільшого комунальної сфери: встановлення пандуса до будинку, оплати за ліфт мешканцям першого поверху та зменшення плати за гараж, ремонту дахів та під’їздів, утеплення квартир, асфальтування доріг, проведення водопроводу тощо.

Окремі питання білоцерківців були пов’язані з отриманням житла, надання матеріальної допомоги, будівництва дитячого майданчика, виділення місця під відпочинок на пляжі, що по вул.Вокзальна, пільгового проїзду тощо.

Жителі отримали відповіді стовно вирішення спорів із власниками комунальної квартири та сусідами, незаконних дій служб при здачі будинку в експлуатацію, низки інших питань.

Усім громадянам, які звернулися до Геннадія Дикого, були надані роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вирішення піднятих питань.

Для довідки: записатися на особистий прийом громадян міського голови можна у відділі звернень громадян за адресою: м.Біла Церква, Торгова площа, 6, або за тел. 5-36-64.

Опубліковано: 03 серпня 2017 року