Шановні громадяни! Щоб відпочинок був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді!

1 серпня інспекторським складом Білоцерківського районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області, з метою попередження загибелі людей на воді у літній період, було проведено рейдові перевірки місць відпочинку людей на воді вздовж берегової зони річки Рось в місті Біла Церква.

З відпочиваючими фахівці ДСНС провели профілактичні бесіди. Основну увагу приділили відпочиваючим на воді в несанкціонованих місцях. Рятувальники перевірили наявність попереджувальних знаків про заборону купання. Відпочиваючим довели статистику загибелі людей на водоймах міста, району та області. Рибалок попередили про небезпеку вживання спиртних напоїв та тривале перебування на сонці в спеку. Дорослих попередили пильніше наглядати за дітьми, а дітей в свою чергу не влаштовувати на воді небезпечні ігри, тощо.

З метою якісного засвоєння інформації, рятувальники розповсюджували відповідну профілактичну наочну агітацію «На воді відпочивай з розумом!».

Опубліковано: 02 серпня 2017 року