Село Піщана ініціює добровільне приєднання до Білої Церкви

27 вересня 2018р. Піщанський сільський голова Василь Музика підписав розпорядження про ініціювання добровільного приєднання Піщанської сільської територіальної громади села Піщана Білоцерківського до Білоцерківської  територіальної громади.

Піщанська сільська рада має намір створити для своїх жителів такі умови, аби вони, мешкаючи у селі, мали такий самий комфорт, як у місті, користуватися транспортом, медичними послугами, мали якісну освіту, доступ до адміністративних, побутових, культурних, спортивних послуг. Надбання Білої Церкви можуть стати спільними для всіх членів об’єднаної територіальної громади, ми зможемо отримати новий поштовх для розвитку.

Піщанський  сільський голова Василь Музика запрошує односельчан 26 жовтня 2018р о 15:00 год (п’ятниця) у приміщення  Будинку культури  на збори (громадське обговорення) щодо питання добровільного приєднання Піщанської  сільської територіальної громади села Піщана до Білоцерківської  територіальної громади.

Опубліковано: 28 вересня 2018 року