Щоб забезпечити право на тишу

09 серпня в м.Біла Церківа  відбулося засідання «круглого столу» щодо обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші на території та у громадських місцях м.Білої Церкви» . Провела засідання заступник міського голови Інна Новогребельська, доповідала – начальник відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення та громадського харчування міської ради Марія Беркут.

В ході засідання  присутні висловили ряд пропозицій і зауважень щодо проекту рішення. Також була винесена пропозиція створити робочу групу, до якої буде залучено представників громадськості та контролюючих служб міста щодо удосконалення даного проекту рішення.

В засіданні взяли участь заступник міського голови  Сергій Пахольчук , депутати міської ради, керівники ряду управлінь та відділів міської ради,  представники громадськості.

Опубліковано: 10 серпня 2016 року