Робота Тимчасової депутатської контрольної комісії з питань перевірки комунальних підприємств

05 липня за дорученням міського голови Геннадія Дикого, Тимчасова депутатська контрольна комісія з питань перевірки комунальних підприємств перевірила наявність майна, яке мало бути виведеним зі складу об’єкта концесії (ТОВ «Білоцерківвода») та передане  коммунальному підприємству. Питання планували розглянути на  пленарному засіданні сесії Білоцерківської міської ради, яке відбулось 29 червня ц.р.

Питання було зняте з порядку денного. Деякі представники громадських організацій  заблокували початок роботи сесії й озвучили припущення,  що вказаним  рішенням депутати «прикривають списання неіснуючого майна чи його розкрадання».

Під час виїзного засідання даної комісії, до якої мали змогу долучитися представники громадськості, перед присутніми виступив начальник управління комунальної власності міської ради Руслан Гребенюк:«Головною метою сьогоднішньої зустрічі є показати представникам громадськості та депутатського корпусу міської ради фактичну наявність майна, яке планують вивести зі складу об`єкта концесії ТОВ «Білоцерківвода».

Крім того, представники громадськості міста та депутати міської ради мали змогу оглянути ряд об`єктів ТОВ «Білоцерківвода» на території каналізаційних очисних споруд вищевказаного підприємства  та ознайомитися із основними процесами очистки стоків води на ньому.

Присутні мали змогу оглянути все майно, пересвідчитися, що воно не застосовується в технологічному процесі підприємства та переконалися в неможливості його використання у зв`язку із фізичною та моральною застарілістю, тож по факту всі звинувачення  громадських активістів  виявились безпідставними.

Але, на жаль, на дві години заблокували початок роботи сесії Білоцерківської міської ради без будь-яких на те підстав.

Опубліковано: 05 липня 2017 року