«Різдвяний вернісаж»

27 грудня у приміщенні виставкової зали бібліотеки №8 відкрилася традиційна виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяний вернісаж». Кожного року ця виставка є заключною, і в одночас, першою у наступному році.

Виставка демонструє здобутки як професійних художників, так і майстрів народної творчості міста.

Із вітальним словом виступила  начальник відділу культури та туризму Білоцерківської міської ради Юлія Ковальська, яка привітала присутніх із наступаючими святами та висловила своє захоплення роботами, які надихають на світлі почуття передріздвяних днів.

За цей рік у виставковій залі бібліотеки №8, під час проведення 14 виставок, свої роботи  презентували 48 художників та майстрів у таких техніках: живопис, вишивка гладдю, бісером, вироби з дерева, дитячий малюнок та ін.

У заході взяли участь рідні та друзі художників, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Виставка буде відкрита у вільному доступі до 18 січня 2018 року кожного дня (окрім суботи) за адресою вул. Леваневського, 55.

«Різдвяний вернісаж»

Опубліковано: 27 грудня 2017 року