Рятувальники застерігають!

З метою запобігання виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі людей на воді,  інспекторським складом Білоцерківського районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області, 20 липня було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочиваючими на одному з пляжів міста Біла Церква.

В ході бесіди рятувальники приводили статистику загибелі людей на воді та  нагадували основні правила безпечної поведінки біля водних об’єктів, зокрема фахівці Служби радили не залишати дітей без нагляду біля води, не запливати далеко, ніколи не плавати наодинці, не заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння, відпочивати та купатися лише на спеціально обладнаних пляжах та ніколи не пірнати в незнайомих місцях.

Окрім цього, рятувальники нагадали людям про правила безпечної поведінки в екосистемах, наголосили про заборону розведення багаття, окрім місць призначених для цього, не кидати в суху траву недопалки або сірники.

Кожен, з ким вдалося поспілкуватися, отримав профілактичну листівку застережливого характеру.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС

України у Київській області