Привітання міського голови Геннадія Дикого

Дорогі білоцерківці!

Сьогодні найбільше свято всіх християн – Світле Христове Воскресіння!

Свято оновлення і надії. Свято перемоги добра над злом, свободи над рабством. Воскресіння Христове несе нам радість, весну і впевненість у тому, що є в світі сили добра, віри і справедливості, які ніколи і нікому не здолати. В цей день по всій Україні, в усіх її церквах та храмах, ми радо зустрічатимемо це світле свято.

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам'ятати в часи важких випробувань.

Цими днями Ви зберетеся всією родиною, бажатимете один одному здоров’я, удачі, тепла та любові. В такий надзвичайний день ми всі маємо бути, як одна велика родина. У всіх нас повинна бути справжня надія на перемогу життя над смертю.

Бажаю щоб Великдень приніс нам радість оновлення та сподівання на краще,  спонукав переосмислити своє життя, оцінивши чистоту помислів і вчинків, стати добрішими і милосерднішими.

Я щиро зичу кожному з Вас сердечного тепла, родинного затишку, миру і Божих благословень!

Христос Воскрес!

З повагою міський голова                        Геннадій Дикий