Презентація книги

27 березня  в м.Біла Церква відбулася презентація книги Є.Чернецького «Історія Білої Церкви: події, постаті, життя», присвяченої 980-літтю заснування князем Я.Мудрим міста.

Книга видана за сприяння депутата Київської обласної ради, члена виконавчого комітету Білоцерківської міської ради В.Полочанінова.

В ході презентації заступник міського голови М.Антонюк відзначив важливість такого видання для культурного життя Білої Церкви, наголосив, що в місті є багато науковців, які плідно працюють над дослідженням історичних подій та в своїх напрацюваннях передають історію Білої Церкви нащадкам.

Виступаючи перед присутніми, депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради В.Полочанінов наголосив, що історія має відображати правду життя про наших предків, про те, яку роль вони відіграли в тих чи інших подіях, акцентував увагу на тому, що книга Є.Чернецького присвячена Білій Церкві, її минулому, пам’яткам, подіям, а головне – жителям міста.

В заході взяли участь депутати міської ради, начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон, начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, представники творчої інтелігенції, вчителі історії навчальних закладів міста, бібліотекарі, краєзнавці та місцеві ЗМІ.

Опубліковано: 28 березня 2012 року