Прес-конференція начальника архівного відділу міської ради

18 червня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяла участь начальник архівного відділу міської ради Н.Ніканорова.

В ході прес-конференції начальник архівного відділу міської ради поінформувала присутніх про основні завдання і функції даного відділу щодо реалізації державної політики у сфері архівної справи і діловодства, забезпечення поповнення Національного архівного фонду документами, що мають місцеве значення, їх державної реєстрації, обліку, зберігання і використання та ін.

Начальник архівного відділу міської ради Н.Ніканорова також зупинилася на заходах по виконанню доручень Уряду держави, спрямованих на поліпшення організації роботи із зверненнями громадян,  своєчасне і якісне надання відповідей на запити юридичних та фізичних осіб, охарактеризувала перелік послуг, які надає даний відділ  та дала відповіді на поставлені питання журналістів.

Опубліковано: 19 червня 2012 року