"ПОДВИГУ - ПАМ’ЯТЬ, ПЕРЕМОЖЦЯМ - СЛАВА!"

08 травня в м. Біла Церква відбувся концерт  з нагоди 71-ї річниці Перемоги  наднацизмом у Другій Світовій війні.

В ході заходу міський голова Геннадій Дикий привітав зі святом Великої Перемоги присутніх, висловив слова вдячності за стійкість, мужність, героїзм воїнів під час Великої Вітчизняної війни та наголосив, що саме ветерани є прикладом патріотизму для молодого покоління.  Побажав всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя, злагоди, радості та людської вдячності.

Під час заходу міський голова з нагоди свята  вручив вітальну адресу Президента України П.О.Порошенка і грамоту міської ради та її виконавчого комітету ветерану Великої Вітчизняної війни, кавалеру 4 медалей «За відвагу» В.Бабичу.

Присутні мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні акторів Київського академічного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

В заході взяли участь,  керуючий справами міської ради М.Антонюк,  ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості міста, військовослужбовці - учасники АТО.

Опубліковано: 08 травня 2016 року