Підтримка дітей є одним із пріоритетів у Білоцерківській громаді

Діти - це наша надія та наші сподівання. Вже багато років у нашому місті, а тепер в громаді проходить традиційне свято для випускників 11 та 12 класів, якими опікується служба у справах дітей Білоцерківської міської ради та вручення стипендій міського голови талановитим дітям, учням мистецьких шкіл.

У рамках багатьох діючих місцевих програм в Білоцерківській міській територіальній громаді проводиться плідна робота щодо охорони дитинства, захисту прав та інтересів дітей, підтримка обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста і стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів, творчих здобутків у мистецтві.

Сьогодні, у цей тривожний і важливий для України час, підтримка дітей та сімей є одним із пріоритетів.

28 травня у залі кінотеатра ім. О. Довженка зібралися випускники ліцеїв, піклувальники, батьки, викладачі мистецьких шкіл та їх учні – стипендіати міського голови.

З вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Володимир Вовкотруб: «Для нашої громади це важливий захід, адже сьогодні ми підводимо підсумки роботи за рік. Приємно, що ви крім навчання у школі знаходите час для мистецтва, розвивати свої таланти. У кожної дитини є талант, який потребує розкриття. У цьому вам допомагають педагоги. Білоцерківщина пишається багатьма відомими земляками. Ви ті – хто в майбутньому буде приймати управлінські рішення як жити нашій громаді, нашій державі. Бажаю вам ніколи не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою ще більш амбітні цілі і впевнено до них крокувати».

Володимир Вовкотруб вручив стипендії та цінні подарунки 14 випускникам 11 та 12 класів, якими опікується служба у справах дітей міської ради.

А ось стипендія обдарованим учням шкіл естетичного виховання була запроваджена у 1998 році. Всього за 24 роки стипендіатами міського голови стали 674 дитини. Із них, в цьому навчальному році - 32 учня мистецьких шкіл міста.

Свідоцтво стипендіата міського голови за 2023 - 2024 навчальний рік вручено:

1. вихованцям Білоцерківської школи мистецтв № 1 ім. Юрія Павленка (директор, - Заслужений працівник культури України Леся Крижешевська):

-Бадай Аріні, Гальчусу Павлу та Туней Крістіні (клас заслуженого діяча мистецтв Тамари Павленко);

-Кіріку Святославу (клас викладача Римми Лисенко);

-Манузіну Даниїлу (клас викладача Яни Каплінської);

-Свінціцькому Олесю (клас викладача Ірини Некрилової);

-Старинко Соломії (клас викладача Лесі Крижешевської);

1. вихованцям Білоцерківської дитячої музичної школи № 2 (директор - Олег Гонта):

• Бадзюк Дар’ї (клас викладача Ірини Зіневич);

• Ліпчевському Максиму (клас викладача Лілії Земляр);

1. вихованцям Білоцерківської школи мистецтв ім. Якова Яциневича (директор - Сергій Кучерук):

-Братусь Марії (клас викладача Людмили Рогатюк);

- Іванковичу Назару (клас викладача Наталії Власової);

- Рябченку Михайлу (клас викладача Оксани Головченко);

- Самійлик Каріні (клас викладача Олени Рощиної);

- Свідерській Євгенії (клас викладача Наталії Тєлєгіної);

- Хейлик Алісі та Цимбал Уляні (клас викладача Оксани Кучерук);

1. вихованцям Білоцерківської школи мистецтв № 4 (т.в.о. директора -Тамара Іваніцька):

• Гайдукову Михайлу (клас викладача Тетяни Максимчук);

• Кириченко Анастасії (клас викладача Ірини Шевченко);

• Мазур Лілії (клас викладача Тетяни Матвієнко);

• Рогальському Анатолію (клас викладача Лариса Петрова);

• Руденко Маргариті (клас викладача Ірини Моцної);

• Співак Анастасії (клас викладача Ігоря Максимова);

• Щербині Івану (клас викладача Станіслава Ярославського);

1. вихованцям Білоцерківської школи мистецтв № 5 ім. Сергія Томащука (директор -Віталій Томащук):

• Бугайчук Ілоні та Козяриній Поліні (клас викладача Наталії Пренделас);

• Кирилковій Кароліні (клас викладача Тетяни Здепської);

• Мозолю Єгору (клас викладача Василя Олексієнка);

• Пархоменко Дарині (клас викладача Віти Поліщук);

• Песляку Івану (клас викладача Заслуженого працівника культури України Галини Білогур);

• Синчук Маріанні (клас викладача Тетяни Майстренко);

1. вихованцям Білоцерківської шкои мистецтв № 6 дитячих духових оркестрів

(директор - Станіслав Жуковський):

• Дудник Марії (клас викладача Ольги Гребінь);

• Старовіт Зоряні (клас викладача Яни Гільової).

Бажаємо випускникам щасливої дороги у велике самостійне життя, світлого та мирного майбутнього, а стипендіатам - наполегливості, нових творчих злетів і мистецьких успіхів.

Всім присутнім в подарунок було продемонстровано перегляд художнього фільму «Уявні друзі».

Підтримка дітей є одним із пріоритетів у Білоцерківській громаді

Опубліковано: 28 травня 2024 року