Першість міста Біла Церква з пляжного волейболу з нагоди Дня Незалежності України серед ветеранів

18 серпня на центральному пляжі міста Біла Церква відбулися змагання Відкритого кубку м. Біла Церква з пляжного волейболу з нагоди Дня Незалежності України серед ветеранів.

Ці змагання проводяться вже всьоме. Цього разу у турнірі взяло участь 15 чоловічих команд із різних міст України.

Із привітальним словом до присутніх звернувся народний депутат України Хвича Мепарішвілі: «Я вітаю усіх присутніх із цим спортивним святом. Вдячний усім присутнім за допомогу в організації цих змагань, а спортсменам побажати перемоги та успіху».

Перше місце в турнірі виборола команда Деміденко / Толмачов (Київ / Біла Церква), друге місце здобула команда Мартиненко / Корнільєв (Київ), трете місце посіла команда Герасименко / Козій (Київ).

У заході взяли участь: президент Федерації волейболу Сумщини, народний депутат України Ігор Молоток, депутат міської ради Андрій Король, начальник управління молоді та спорту міської ради Катерина Литвиненко, начальник КЗ БМР "Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Костянтин Павлюк, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 20 серпня 2018 року